Zina ve Türevleri Haramdır

Zina ve Türevleri Haramdır

HABER TARİHİ: 29 Nisan 2020
1729 Kişi okudu

Bismillahirrahmanirrahim

Bizleri en güzel bir biçimd erkek ve kadın olarak yaratan ve bizler için dünyaya gelişimizi bir kanunun ile takdir buyuran Yüce Allah'ımıza hamd olsun. Zina ve eşcinsellik ve diğer türevleri Allah'ın haram kıldığı yasaklardandır.

Bizler Müslümanız ve Kur'an bize neyi emrediyorsa onu yaparız neyi de yasaklıyorsa onu da yapmayız. Böylece kulluk görevimizi yerine getirmeye çalışırız. İçki nasıl haramsa, faiz nasıl haramsa, zina ve türevleride aynı şekilde haramdır. İslamı tebliğ eden Müslümanlar hiçbir zaman bu tebliğini birilerinden korkarak veya birilerine şirin gözükmek için yapmaz. Her şart ve zeminde bedeli ne olursa olsun İslam esaslarını bütün dünyaya tebliğ eder.

Şu an insanlık öyle bir noktaya geldi ki Allah'ın koyduğu kanunlar, haramlar göz ardı ediliyor. Zina ve türevleri ve özellikle büyük haramlarda eşcinsellik devletlerin yasalarıyla koruma altına alınmıştır ve daha da ilerisi özendirilmektedir. Halbu ki bu aşağılık fiil ve zinanın her türü büyük toplumsal ve kişisel sorunlara yol açtığı için sadece İslam toplumlarında değil tüm aklı başında olan gayr-i İslami toplumlarda da yasaklanması gereken bir kötülüktür. 

Avrupa'nın artık aklı başında olmayan insanların idare ettiğini eşcinselliği koruma altına almalarından anlıyoruz. Dünya Sağlık Örgütü denilen sözde örgüt bilim adına bir cinayet işleyerek kendince  eşcinselliği bir cinsel hastalık olmaktan çıkardı. Hadi bunlar küfür ehli ya kendisini Müslüman olarak tanımlayan ülkeler eşcinselliği koruma altına alan sözleşmelere imza atmasına ne diyeceğiz. Bütün dünyada örgütlenen LGBT ismi altında açıktan faaliyet yürüten bu çalışmalara eşcinsilliğin haram olduğunu bildiren bir dinin mensupları neden izin verir?

Kur'an zinayı haram kılmıştır. Kur'an eşcinselliği haram kılmıştır. İnşaallah İslam'ın korunmasını emrettiği beş esastan bir olan ''Neslin Korunması'' ilkesini koruma direncimizi Rabbim bizlere kaybettirmesin. Ahlaksızlığın her türlüsüne karşı duruşumuzu ve gayretimizi mübarek kılsın.ÜYE GİRİŞİ